Email : info@drcubala.com

Szanowni użytkownicy,

Zapraszamy do korzystania z naszego forum, zadawania na nim pytań. Na pytania odpowiedzi udzieli pani dr Magdalena Cubała (w tej chwili jest zagranicą, zatem mogą być opóźnienia) lub inni członkowie zespołu.

Komora hiperbaryczna!  

  RSS

Magda83
Member
Dołączył: 12 miesięcy  temu
Posty: 2
31 października 2017 11:00  

Witam! 

Mamy dylemat i liczę na Pani pomoc.  U syna wyszło zatrucie metalami , zaczynamy chelatację. Wszędzie gdzie czytam to jest napisane, ze najpierw powinnismy chelatowanych a dopiero potem zacząć używa komory hiperbarycznej. Gdyż pod ciśnieniem metale mogą wniknąć głębiej w tkanki. Jakie jest Pani zdanie na ten temat? Jesteśmy w koropce gdyż mamy już umówiona sesje w komorze i musimy podjąć szybko decyzje. A może lepiej trochę się wstrzymać z komora by nie zaszkodzić dziecku. I zdecydować się na komorę po chelatacji? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiamy serdecznie


OdpowiedzCytat
Magdalena Cubała-Kucharska
Member
Dołączył: 1 rok  temu
Posty: 3
31 października 2017 11:36  

Tlen rzeczywiście poprawia dokrwienie i krążenie tkankowe, więc w przypadku ostrego zatrucia (świeżego) może mieć znaczenie niekorzystne. Jeśli jednak zatrucie jest przewlekłe metale są już w tkankach i nie opuszczają ich samoistnie. Komora pobudza detox, więc w przypadku przewlekłego zatrucia może mieć działanie wspomagajace oczyszczanie.

Jeśłi jednak zaczynacie chelatację, należy się wstrzymać. Chelatacji nie należy łączyć na początku przynajmniej z innymi metodami. 


OdpowiedzCytat
Magda83
Member
Dołączył: 12 miesięcy  temu
Posty: 2
1 listopada 2017 13:10  

Dziękuje Pani ślicznie. W takim razie wstrzymamy się i komora będzie takim dopieszczaniem efektów chelatacji. Pozdrawiamy serdecznie!


OdpowiedzCytat
  
Praca