Rhythm Plus – badanie równowagi...

Rhythm Plus – badanie równowagi hormonalnej oraz badanie stresu

Czas otrzymania zestawu: 1-3 dni robocze
Czas oczekiwania na wynik: 4-5 tygodni
Materiał do badania: surowica z krwi
Opcje: brak

1 750,00 zł

 
999 Przedmioty

Pełen opis badania

Rhythm Plus – test hormonalny

Test hormonalny Rhythm Plus to kompleksowa ocena poziomu estradiolu, progesteronu i testosteronu w ślinie, która obejmuje pełne 28 dni. Dodatkowo, panel obejmuje również badanie hormonów kory nadnerczy oraz kompleksowe badanie melatoniny, aby porównać, jak kortyzol, DHEA i melatonina wpływają na hormony płciowe.


Kluczem jest równowaga hormonalna. Wahania poziomu estradiolu, progesteronu i testosteronu odgrywają główną rolę w ogólnym stanie zdrowia kobiety. Rhythm Plus to test hormonalny wskazany zarówno dla kobiet przed menopauzą, jak i kobiet w okresie okołomenopauzalnym, które obecnie nie uzupełniają hormonów.

Brak równowagi hormonalnej może być odpowiedzialny za:

  • Nieprawidłowości cyklu miesiączkowego
  • Zaburzenia nastroju
  • Bezsenność
  • GI reklamacje
  • Libido
  • Zmęczenie


Rhythm Plus zapewnia dokładną analizę estradiolu i progesteronu w ciągu pełnego 28-dniowego cyklu.

Testosteron jest mierzony raz z próbki z 28 dnia. Wykorzystując 11 próbek śliny do analizy, relacje i równowaga tych niezbędnych hormonów są dokładniej analizowane w czasie. Poziomy estradiolu i progesteronu, a także stosunek między nimi, są wyraźnie przedstawione na wykresie, aby ułatwić odniesienie i edukację pacjenta.

2 innych badań w tej samej kategorii:

„Zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie” - "Klauzula informacyjna"