fbpx
Szukaj
Close this search box.
Usługa indywidualnego doboru badań

Skierowana jest zarówno do pacjentów zgłaszających się na pierwszą konsultację do dr Cubały, jak i osób zainteresowanych wyłącznie wykonaniem badań. Więcej informacji o rejestracji na pierwszą wizytę znajduje się w regulaminie. Bardzo prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Nie bierzemy pod uwagę wyników badań żywej kropli krwi i biorezonansu jako metod niepopartych badaniami naukowym.

Procedura

Przed rozpoczęciem prosimy o zapoznanie się z regulaminem, gdzie znajduje się szczegółowa instrukcja wypełnienia kwestionariusza (pkt. 1 regulaminu).

W celu rozpoczęcia rejestracji, należy pobrać i uzupełnić zgodnie z regulaminem kwestionariusz – kliknij tutaj , aby przejść do strony z kwestionariuszami.

Na adres mailowy info@drcubala.com należy przesłać poniższe dokumenty w jednej wiadomości w tytule wpisując „Dobór badań” lub imię i nazwisko pacjenta:
Prawidłowo uzupełniony kwestionariusz w programie Microsoft Word – plik należy uzupełnić na komputerze
Podpisane i zeskanowane zgody na zlecenie badań dla dziecka
Wyniki badań laboratoryjnych – wyłącznie te, których wartości odbiegały od norm referencyjnych (w formacie PDF) – opcjonalnie
Potwierdzenie płatności za usługę 200 zł (w formacie PDF lub JPEG).
Oryginał podpisanej zgody prosimy o przesłanie listem poleconym lub osobiste dostarczenie na adres Arcana IMI, ul. Kniaziewicza 45/10, 05-500 Piaseczno.
W ciagu 14 dni roboczych od daty zgłoszenia, otrzymają Państwo wiadomość mailową z listą zalecanych przez dr Cubałę badań – w wersji minimum i maksimum do wyboru. Termin ten w przypadku urlopu, świąt lub choroby lekarza może ulec wydłużeniu.
W ciągu kilku dni zostaną do Państwa wysłane odpowiednie zestawy do badań wraz z instrukcjami.

Prosimy o nieprzysyłanie pocztą wydrukowanego kwestionariusza ani wyników badań – wyłącznie stronę z podpisaną zgodą.

Za datę zgłoszenia uznaje się dzień przesłania drogą mailową wszystkich dokumentów: komputerowo wypełnionego kwestionariusza, skanu podpisanej zgody na leczenie, dobór badań, zgody dot. danych osobowych, potwierdzenia płatności.

Zachęcamy do obejrzenia filmu o indywidualnym doborze badań.