fbpx
Szukaj
Close this search box.

Rabat dla nowych pacjentów zgłaszających się przez dobór badań w wysokości 150 zł przy wykupieniu badań o wartości przekraczającej łącznie 3500 zł! Zniżka obowiązuje na pierwszą konsultację.

Zasady rejestracji obowiązują wszystkich pacjentów – zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe – spektrum autyzmu, podejrzenie spektrum, zaburzenia jelitowe, alergie, tiki, OCD, Hashimoto. Z innymi jednostkami chorobowymi prosimy o zgłoszenia indywidualne na info@drcubala.com

Pierwsze konsultacje umawiane są wyłącznie po uprzednim uzupełnieniu kwestionariusza i doborze badań przez dr Cubałę.

Po przesłaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, otrzymają Państwo listę zleconych przez dr Cubałę badań w wersji minimum wraz z możliwością dodania badań z wersji maksimum. W odpowiedzi prosimy o decyzję, które badania chcą Państwo wykonać – w ciągu kilku dni wyślemy do Państwa odpowiednie zestawy do badań wraz z instrukcjami. Czas oczekiwania na wyniki to w zależności od badania 2-6 tygodni. Dopiero po wysłaniu próbek do badań istnieje możliwość umówienia konsultacji z dr Cubałą na najbliższy możliwy termin – zazwyczaj ok. 1-3 tygodnie od otrzymania wszystkich wyników.

Pacjenci, którzy nie chcą uzupełniać kwestionariusza w celu doboru badań przed pierwszą wizytą, mogą zostać wpisani jedynie na listę rezerwową i umówieni wyłącznie w przypadku niewykorzystania terminów przez innych pacjentów. Nie gwarantuje to dostępności terminów i odbycia konsultacji.
Procedura doboru badań – przejdź do strony.