Rejestracja nowych pacjentów - Arcana - Instytut Medycyny Integracyjnej
Menu Zamknij

Rejestracja nowych pacjentów

PROMOCJA

Rabat dla nowych pacjentów w wysokości 150 zł na badania zlecone przez dr Cubałę o wartości przekraczającej łącznie 3500 zł!

Nowe zasady rejestracji obowiązują wszystkich pacjentów – zarówno dzieci, jak i osoby dorosołe – z każdą jednostką chorobową np. autyzm, podejrzenie autyzmu, zespół aspergera, zaburzenia jelitowe, borelioza.

Pierwsze konsultacje umawiane są wyłącznie po uprzednim uzupełnieniu kwestionariusza i doborze badań przez dr Cubałę.

Po przesłaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, otrzymają Państwo listę zleconych przez dr Cubałę badań w wersji minimum wraz z możliwością dodania badań z wersji maksimum. W odpowiedzi prosimy o decyzję, które badania chcą Państwo wykonać – w ciągu kilku dni wyślemy do Państwa odpowiednie zestawy do badań wraz z instrukcjami. Czas oczekiwania na wyniki to w zalezności od badania 2-4 tygodnie. Dopiero po wykonaniu badań istnieje możliwośc umówienia konsultacji z dr Cubałą na najbliższy możliwy termin – zazwyczaj ok. 1-3 tygodnie od otrzymania wszystkich wyników.

Pacjenci, którzy nie chcą uzupełniać kwestionariusza w celu doboru badań przed pierwszą wizytą, mogą zostać wpisani jedynie na listę rezerwową i umówieni wyłącznie w przypadku niewykorzystania terminów przez innych pacjentów. Nie gwarantuje to dostępności terminów i odbycia konsultacji.
Procedura doboru badań – przejdź do strony.

Magda Kucharska sesja - TL-4
EnglishGermanPolish